Gymnázium Roudnice nad Labem
22.09.2020

Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, ministr zdravotnictví vyzval ředitele škol, aby v pátek 25.9. vyhlásili tzv. „ředitelské volno“. Zůstane-li toto rozhodnutí v kompetenci ředitelů, bude na našem gymnáziu probíhat normální provoz, tedy běžný vyučovací den. Pokud je z epidemiologického hlediska nezbytné prodloužit studentům víkend, má naše vláda dostatek pravomocí k tomu, aby uzavření škol …

Zobrazit celý článek


21.09.2020

Aktuální stav: počet tříd v karanténě: 0; počet zaměstnanců v karanténě: 5; školní jídelna je do 29.9. uzavřena; v budově školy si musí každá osoba zakrývat nos a ústa rouškou, a to i během výuky.

Zobrazit celý článek


03.09.2020

Vážení zákonní zástupci, společnost Bakaláři s. r. o. vydala opravu, která odstraňuje problém se zobrazením aktuálního týdenního rozvrhu v mobilní verzi programu Bakaláři (Android, iOS). Pro aplikaci je nutné stáhnout a nainstalovat aktualizovanou mobilní verzi Bakalářů (Google Play, AppStore).

Zobrazit celý článek


Ekomíci

I v letošním roce pokračuje na naší škole ekokroužek. Dobrovolníci se scházejí každý čtvrtek ve 14 hodin v učebně 104.

V loňském roce jsme pro vás chystali např. výstavky bylinek, informace o „dnech přírody“ (den lesa, den bez aut….), pečovali jsme o zahradu školy nebo plnili různé úkoly do soutěže Recyklohraní.

Letos jsme začali tvořit školní ekologický časopis, který si můžete pročíst v přiloženém odkazu - ČASOPIS.

Nyní společně šijeme sáčky na ovoce a zeleninu, abychom snížili spotřebu zbytečných plastů. Plánujeme výrobu pítek pro ptáky, motýly a různé úklidové akce.

O našich aktivitách vás budeme informovat na nástěnce.

Zájemci se mohou kdykoli připojit.

Vaši Ekomíci

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu