Gymnázium Roudnice nad Labem
31.03.2020

Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, Mgr. Adam Rybář pro vás vytvořil zajímavý protokol, který vám pomůže udržet si i v této nelehké době fyzickou kondici a optimismus. Protokol je ke stažení ZDE.

Zobrazit celý článek


31.03.2020

Až do obnovení běžného provozu školy stanovil ředitel školy úřední hodiny takto: PONDĚLÍ - 9:00 - 12:00  STŘEDA   - 9:00 - 12:00 V tento čas vám potvrdíme potřebné dokumenty ( přihlášky na VŠ, potvrzení o studiu kvůli daním,...) Pokud je to možné, zavolejte předem. Zkrátíte tím čekání v budově školy. Studenti, kteří mají ve skříňkách ve škole osobní věci, si je mohou vyzvednout v době ú…

Zobrazit celý článek


16.03.2020

Aktualizováno dne 16.3.2020 Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, dokončili jsme práci na strategii vzdělávání v době trvání mimořádných opatření. Škola přešla na online výuku s využitím nástroje Google Classroom. Google Classroom jsem zvolil z toho důvodu, že je třeba formu výuky sjednotit a zpřehlednit. I nadále je vám k dispozici centrální úložiště výukových materiálů. Složky obsahují n…

Zobrazit celý článek


Ekomíci

28.11.2019 08:35

I v letošním roce pokračuje na naší škole ekokroužek. Dobrovolníci se scházejí každý čtvrtek ve 14 hodin v učebně 104.

V loňském roce jsme pro vás chystali např. výstavky bylinek, informace o „dnech přírody“ (den lesa, den bez aut….), pečovali jsme o zahradu školy nebo plnili různé úkoly do soutěže Recyklohraní.

Letos jsme začali tvořit školní ekologický časopis, který si můžete pročíst v přiloženém odkazu - ČASOPIS.

Nyní společně šijeme sáčky na ovoce a zeleninu, abychom snížili spotřebu zbytečných plastů. Plánujeme výrobu pítek pro ptáky, motýly a různé úklidové akce.

O našich aktivitách vás budeme informovat na nástěnce.

Zájemci se mohou kdykoli připojit.

Vaši Ekomíci

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu