Gymnázium Roudnice nad Labem
31.03.2020

Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, Mgr. Adam Rybář pro vás vytvořil zajímavý protokol, který vám pomůže udržet si i v této nelehké době fyzickou kondici a optimismus. Protokol je ke stažení ZDE.

Zobrazit celý článek


10.03.2020

Ve středu 4. března 2020 se žáci primy a sekundy našeho gymnázia proletěli fantastickými světy, a ani přitom nemuseli opustit učebnu. Navštívil je totiž spisovatel Jiří Walker Procházka se svým literárním workshopem. Při něm si žáci nejen užili spoustu zábavy, odnesli si z něj i řadu nových poznatků. Primáni byli nadšeni z řady nových tipů k četbě svých oblíbených žánrů fantasy a komiksů. Nejraděj…

Zobrazit celý článek


03.03.2020

Ve dnech 8.-14. února 2020 se naše třída 1. B účastnila lyžařského výcviku na Tanvaldském Špičáku v Jizerských horách, během kterého jsme zažili spoustu nezapomenutelných zážitků. V sobotu 8.2. jsme se všichni sešli před gymnáziem. Poté, co jsme naložili zavazadla i s výzbrojí, rozloučili jsme se s rodiči a naskákali do autobusu. Museli jsme však čekat, než dorazí Marian, jenž si doma zapomněl sj…

Zobrazit celý článek


Ekomíci

28.11.2019 08:35

I v letošním roce pokračuje na naší škole ekokroužek. Dobrovolníci se scházejí každý čtvrtek ve 14 hodin v učebně 104.

V loňském roce jsme pro vás chystali např. výstavky bylinek, informace o „dnech přírody“ (den lesa, den bez aut….), pečovali jsme o zahradu školy nebo plnili různé úkoly do soutěže Recyklohraní.

Letos jsme začali tvořit školní ekologický časopis, který si můžete pročíst v přiloženém odkazu - ČASOPIS.

Nyní společně šijeme sáčky na ovoce a zeleninu, abychom snížili spotřebu zbytečných plastů. Plánujeme výrobu pítek pro ptáky, motýly a různé úklidové akce.

O našich aktivitách vás budeme informovat na nástěnce.

Zájemci se mohou kdykoli připojit.

Vaši Ekomíci

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu