Gymnázium Roudnice nad Labem
31.03.2020

Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, Mgr. Adam Rybář pro vás vytvořil zajímavý protokol, který vám pomůže udržet si i v této nelehké době fyzickou kondici a optimismus. Protokol je ke stažení ZDE.

Zobrazit celý článek


31.03.2020

Až do obnovení běžného provozu školy stanovil ředitel školy úřední hodiny takto: PONDĚLÍ - 9:00 - 12:00  STŘEDA   - 9:00 - 12:00 V tento čas vám potvrdíme potřebné dokumenty ( přihlášky na VŠ, potvrzení o studiu kvůli daním,...) Pokud je to možné, zavolejte předem. Zkrátíte tím čekání v budově školy. Studenti, kteří mají ve skříňkách ve škole osobní věci, si je mohou vyzvednout v době ú…

Zobrazit celý článek


16.03.2020

Aktualizováno dne 16.3.2020 Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, dokončili jsme práci na strategii vzdělávání v době trvání mimořádných opatření. Škola přešla na online výuku s využitím nástroje Google Classroom. Google Classroom jsem zvolil z toho důvodu, že je třeba formu výuky sjednotit a zpřehlednit. I nadále je vám k dispozici centrální úložiště výukových materiálů. Složky obsahují n…

Zobrazit celý článek


FLORBAL CHALLENGE – DÍVKY

Družstvo florbalistek vyššího gymnázia se v úterý 3.12. zúčastnilo okresního kola soutěže Florbal Challenge. Turnaj se konal v Roudnici nad Labem v hale Pod Lipou.

Turnaj měl velmi dobré obsazení a naše studentky obsadily krásné 2. místo. Nutno říci, že nebýt jednoho zpropadeného gólu hned v úvodu posledního utkání, mohli jsme být i PRVNÍ.

Školu reprezentovaly tyto studentky: Veronika Louthanová, Andrea Kročáková, Adéla Koťová, Nikola Podrábská, Markéta Trčalová, Barbora Řepová, Lea Červenková, Kamila Kršová, Karolína Patlejchová, Anna Hrabětová.

Všem studentkám děkujeme za reprezentaci školy.

Hana Blažková, za komisi TV

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu