Gymnázium Roudnice nad Labem
31.03.2020

Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, Mgr. Adam Rybář pro vás vytvořil zajímavý protokol, který vám pomůže udržet si i v této nelehké době fyzickou kondici a optimismus. Protokol je ke stažení ZDE.

Zobrazit celý článek


10.03.2020

Ve středu 4. března 2020 se žáci primy a sekundy našeho gymnázia proletěli fantastickými světy, a ani přitom nemuseli opustit učebnu. Navštívil je totiž spisovatel Jiří Walker Procházka se svým literárním workshopem. Při něm si žáci nejen užili spoustu zábavy, odnesli si z něj i řadu nových poznatků. Primáni byli nadšeni z řady nových tipů k četbě svých oblíbených žánrů fantasy a komiksů. Nejraděj…

Zobrazit celý článek


03.03.2020

Ve dnech 8.-14. února 2020 se naše třída 1. B účastnila lyžařského výcviku na Tanvaldském Špičáku v Jizerských horách, během kterého jsme zažili spoustu nezapomenutelných zážitků. V sobotu 8.2. jsme se všichni sešli před gymnáziem. Poté, co jsme naložili zavazadla i s výzbrojí, rozloučili jsme se s rodiči a naskákali do autobusu. Museli jsme však čekat, než dorazí Marian, jenž si doma zapomněl sj…

Zobrazit celý článek


Jsme fakultní školou Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT v Praze

01.10.2019 11:59

Vážení studenti,

Gymnázium Roudnice nad Labem se stalo fakultní školou Fakulty biomedicínského inženýrství Českého vysokého učení technického v Praze. Souhlas s užíváním tohoto titulu udělil naší škole prof. MUDr. Ivan Dylevský, DrSc., děkan FBMI ČVUT. Vedle Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze se ČVUT stává další vysokou školou, s níž naše gymnázium rozvíjí partnerství a spolupráci.

S titulem je spjata řada výhod, z nichž může naše gymnázium profitovat. Fakulta biomedicínského inženýrství umožní našim studentům využívat technické vybavení, jímž disponuje. Zajímavá je i nabídka odborných konzultací a bezúplatné přípravné kurzy k přijímacím zkouškám do bakalářských studijních programů.

Naše škola si partnerství s ČVUT upřímně váží. Čestný titul fakultní školy je potvrzením kvality poskytovaného středoškolského vzdělávání a úspěšnosti našich absolventů v navazujícím vysokoškolském studiu.

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu