Gymnázium Roudnice nad Labem
22.09.2020

Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, ministr zdravotnictví vyzval ředitele škol, aby v pátek 25.9. vyhlásili tzv. „ředitelské volno“. Zůstane-li toto rozhodnutí v kompetenci ředitelů, bude na našem gymnáziu probíhat normální provoz, tedy běžný vyučovací den. Pokud je z epidemiologického hlediska nezbytné prodloužit studentům víkend, má naše vláda dostatek pravomocí k tomu, aby uzavření škol …

Zobrazit celý článek


21.09.2020

Aktuální stav: počet tříd v karanténě: 0; počet zaměstnanců v karanténě: 5; školní jídelna je do 29.9. uzavřena; v budově školy si musí každá osoba zakrývat nos a ústa rouškou, a to i během výuky.

Zobrazit celý článek


03.09.2020

Vážení zákonní zástupci, společnost Bakaláři s. r. o. vydala opravu, která odstraňuje problém se zobrazením aktuálního týdenního rozvrhu v mobilní verzi programu Bakaláři (Android, iOS). Pro aplikaci je nutné stáhnout a nainstalovat aktualizovanou mobilní verzi Bakalářů (Google Play, AppStore).

Zobrazit celý článek


Jsme fakultní školou Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT v Praze

Vážení studenti,

Gymnázium Roudnice nad Labem se stalo fakultní školou Fakulty biomedicínského inženýrství Českého vysokého učení technického v Praze. Souhlas s užíváním tohoto titulu udělil naší škole prof. MUDr. Ivan Dylevský, DrSc., děkan FBMI ČVUT. Vedle Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze se ČVUT stává další vysokou školou, s níž naše gymnázium rozvíjí partnerství a spolupráci.

S titulem je spjata řada výhod, z nichž může naše gymnázium profitovat. Fakulta biomedicínského inženýrství umožní našim studentům využívat technické vybavení, jímž disponuje. Zajímavá je i nabídka odborných konzultací a bezúplatné přípravné kurzy k přijímacím zkouškám do bakalářských studijních programů.

Naše škola si partnerství s ČVUT upřímně váží. Čestný titul fakultní školy je potvrzením kvality poskytovaného středoškolského vzdělávání a úspěšnosti našich absolventů v navazujícím vysokoškolském studiu.

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu