Gymnázium Roudnice nad Labem
31.03.2020

Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, Mgr. Adam Rybář pro vás vytvořil zajímavý protokol, který vám pomůže udržet si i v této nelehké době fyzickou kondici a optimismus. Protokol je ke stažení ZDE.

Zobrazit celý článek


31.03.2020

Až do obnovení běžného provozu školy stanovil ředitel školy úřední hodiny takto: PONDĚLÍ - 9:00 - 12:00  STŘEDA   - 9:00 - 12:00 V tento čas vám potvrdíme potřebné dokumenty ( přihlášky na VŠ, potvrzení o studiu kvůli daním,...) Pokud je to možné, zavolejte předem. Zkrátíte tím čekání v budově školy. Studenti, kteří mají ve skříňkách ve škole osobní věci, si je mohou vyzvednout v době ú…

Zobrazit celý článek


16.03.2020

Aktualizováno dne 16.3.2020 Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, dokončili jsme práci na strategii vzdělávání v době trvání mimořádných opatření. Škola přešla na online výuku s využitím nástroje Google Classroom. Google Classroom jsem zvolil z toho důvodu, že je třeba formu výuky sjednotit a zpřehlednit. I nadále je vám k dispozici centrální úložiště výukových materiálů. Složky obsahují n…

Zobrazit celý článek


Litoměřická debatní liga

Ve středu 20. listopadu 2019 se vydal tým žáků tercie do Litoměřic poměřit své síly ve 2. ročníku soutěže Litoměřická debatní liga, kterou pořádalo tamní Gymnázium Josefa Jungmanna.

Soutěže se zúčastnilo devět šestičlenných skupin ze základních škol a gymnázií litoměřického okresu. Naši tercii zastupovali žáci a žákyně: Michal Jonák, Šimon Hlaváček, Daniel Hraběta, Jan Šneler, Simona Pazourková a Kateřina Plíhalová.

Debatovali o závažných, předem připravených tématech, ve finálovém klání pak o tématu nepřipraveném. Mezi kritéria hodnocení patřily jak argumenty samotné, tak skupinová spolupráce, vizuální dojem a ovládání českého jazyka.

Naši studenti si ze soutěže po dlouhém, vyčerpávajícím boji odvezli nejen zasloužené první místo, ale hlavně skvělý zážitek.

Blahopřejeme!

M. Rybářová

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu