Gymnázium Roudnice nad Labem
31.03.2020

Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, Mgr. Adam Rybář pro vás vytvořil zajímavý protokol, který vám pomůže udržet si i v této nelehké době fyzickou kondici a optimismus. Protokol je ke stažení ZDE.

Zobrazit celý článek


10.03.2020

Ve středu 4. března 2020 se žáci primy a sekundy našeho gymnázia proletěli fantastickými světy, a ani přitom nemuseli opustit učebnu. Navštívil je totiž spisovatel Jiří Walker Procházka se svým literárním workshopem. Při něm si žáci nejen užili spoustu zábavy, odnesli si z něj i řadu nových poznatků. Primáni byli nadšeni z řady nových tipů k četbě svých oblíbených žánrů fantasy a komiksů. Nejraděj…

Zobrazit celý článek


03.03.2020

Ve dnech 8.-14. února 2020 se naše třída 1. B účastnila lyžařského výcviku na Tanvaldském Špičáku v Jizerských horách, během kterého jsme zažili spoustu nezapomenutelných zážitků. V sobotu 8.2. jsme se všichni sešli před gymnáziem. Poté, co jsme naložili zavazadla i s výzbrojí, rozloučili jsme se s rodiči a naskákali do autobusu. Museli jsme však čekat, než dorazí Marian, jenž si doma zapomněl sj…

Zobrazit celý článek


Matematická olympiáda devátých tříd

04.02.2020 08:12

Ve středu 29. ledna 2020 proběhlo v Litoměřicích okresní kolo matematické olympiády kategorie Z9 - deváté třídy ZŠ a příslušné ročníky víceletých gymnázií.

Naší školu reprezentovali nadšení matematici z kvarty - Šimon Kala, Tomáš Korda a Martin Kubánek.

Čtyři hodiny se potýkali se čtyřmi náročnými úlohami, které se ve škole běžně neřeší. A byli úspěšní.

Martin vybojoval druhé místo a postupuje do krajského kola soutěže, které se bude konat v Ústí nad Labem.

Šimon obsadil osmé a Tomáš destáté místo v konkurenci třiadvaceti soutěžících.

Děkujeme za reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších úspěchů nejen v matematice.

Dagmar Antošová

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu