Gymnázium Roudnice nad Labem
31.03.2020

Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, Mgr. Adam Rybář pro vás vytvořil zajímavý protokol, který vám pomůže udržet si i v této nelehké době fyzickou kondici a optimismus. Protokol je ke stažení ZDE.

Zobrazit celý článek


31.03.2020

Až do obnovení běžného provozu školy stanovil ředitel školy úřední hodiny takto: PONDĚLÍ - 9:00 - 12:00  STŘEDA   - 9:00 - 12:00 V tento čas vám potvrdíme potřebné dokumenty ( přihlášky na VŠ, potvrzení o studiu kvůli daním,...) Pokud je to možné, zavolejte předem. Zkrátíte tím čekání v budově školy. Studenti, kteří mají ve skříňkách ve škole osobní věci, si je mohou vyzvednout v době ú…

Zobrazit celý článek


16.03.2020

Aktualizováno dne 16.3.2020 Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, dokončili jsme práci na strategii vzdělávání v době trvání mimořádných opatření. Škola přešla na online výuku s využitím nástroje Google Classroom. Google Classroom jsem zvolil z toho důvodu, že je třeba formu výuky sjednotit a zpřehlednit. I nadále je vám k dispozici centrální úložiště výukových materiálů. Složky obsahují n…

Zobrazit celý článek


Noc ve škole

Třída sekunda se dohodla, že přespí ve škole. Žáci se předminulý pátek v podvečer sešli před školou a dlouho očekávaná „přespávačka“ mohla začít. Hurá! Rychle si vyklidili třídu a připravili místo na spaní.

Jako první bod programu bylo opékání různých dobrot. Každý si přinesl, co má nejraději. Když jsme naplnili hladová břicha (někteří okusovali svou uzeninu ještě neopečenou), mohla na řadu přijít první hra. Vžili jsme se do stavitelů mostů – ale pozor! K dispozici byly jenom 2 balení špaget, izolepa a nůžky. Přesto vznikly velice zajímavé stavby.

Poté jsme absolvovali dosti napínavý turnaj v přehazované, po kterém všichni nutně potřebovali odpočinek a doplnění energie schované v různém zobání.

Mezitím byla již celá škola ponořená do tmy, což byla ta pravá chvíle pro noční orienťák po škole, při kterém si mohli všichni ověřit své znalosti Harryho Pottera.

Závěr našeho přespávání patřil sobotní snídani plné palačinek. Po snídani jsme se, unavení, ale spokojení, rozprchli opět do svých domovů.

Kateřina Hrádková, vrchní palačinkovač a třídní sekundy

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu