Gymnázium Roudnice nad Labem
31.03.2020

Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, Mgr. Adam Rybář pro vás vytvořil zajímavý protokol, který vám pomůže udržet si i v této nelehké době fyzickou kondici a optimismus. Protokol je ke stažení ZDE.

Zobrazit celý článek


31.03.2020

Až do obnovení běžného provozu školy stanovil ředitel školy úřední hodiny takto: PONDĚLÍ - 9:00 - 12:00  STŘEDA   - 9:00 - 12:00 V tento čas vám potvrdíme potřebné dokumenty ( přihlášky na VŠ, potvrzení o studiu kvůli daním,...) Pokud je to možné, zavolejte předem. Zkrátíte tím čekání v budově školy. Studenti, kteří mají ve skříňkách ve škole osobní věci, si je mohou vyzvednout v době ú…

Zobrazit celý článek


16.03.2020

Aktualizováno dne 16.3.2020 Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, dokončili jsme práci na strategii vzdělávání v době trvání mimořádných opatření. Škola přešla na online výuku s využitím nástroje Google Classroom. Google Classroom jsem zvolil z toho důvodu, že je třeba formu výuky sjednotit a zpřehlednit. I nadále je vám k dispozici centrální úložiště výukových materiálů. Složky obsahují n…

Zobrazit celý článek


Primáni v Planetáriu v Praze

Ve čtvrtek 17.10. jsme navštívili Planetárium v Praze.

Kvůli opravám na dálnici jsme na místo dorazili s malým zpožděním.

Poté, co jsme si odložili oblečení v šatně, jsme šli do velkého kruhového sálu. Tam jsme se usadili a poslouchali lektora, který nám promítal noční oblohu a vyprávěl o ní.

Po chvilce povídání nám pustil film "Polaris". Film, který byl výborně  namluven herci Michalem Suchánkem a Richardem Genzerem, nás velice pobavil.

Po skončení představení jsme měli krátký rozchod, který jsme využili k prohlídce vystavených exponátů. Potom  jsme se prošli ve Stromovce a prohlédli jsme si Veletržní palác.

Odměnou za pěkné chování byla na zpáteční cestě zastávka v Mc' Donaldu. 

 

                                                                                                            Linda Krátká, prima

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu