Gymnázium Roudnice nad Labem
31.03.2020

Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, Mgr. Adam Rybář pro vás vytvořil zajímavý protokol, který vám pomůže udržet si i v této nelehké době fyzickou kondici a optimismus. Protokol je ke stažení ZDE.

Zobrazit celý článek


31.03.2020

Až do obnovení běžného provozu školy stanovil ředitel školy úřední hodiny takto: PONDĚLÍ - 9:00 - 12:00  STŘEDA   - 9:00 - 12:00 V tento čas vám potvrdíme potřebné dokumenty ( přihlášky na VŠ, potvrzení o studiu kvůli daním,...) Pokud je to možné, zavolejte předem. Zkrátíte tím čekání v budově školy. Studenti, kteří mají ve skříňkách ve škole osobní věci, si je mohou vyzvednout v době ú…

Zobrazit celý článek


16.03.2020

Aktualizováno dne 16.3.2020 Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, dokončili jsme práci na strategii vzdělávání v době trvání mimořádných opatření. Škola přešla na online výuku s využitím nástroje Google Classroom. Google Classroom jsem zvolil z toho důvodu, že je třeba formu výuky sjednotit a zpřehlednit. I nadále je vám k dispozici centrální úložiště výukových materiálů. Složky obsahují n…

Zobrazit celý článek


Příspěvek Spolku přátel Gymnázia Roudnice nad Labem

01.09.2019 20:39

Vážení zákonní zástupci,

v letošním školním roce vybíráme finanční příspěvek na činnost Spolku přátel Gymnázia Roudnice nad Labem ve výši 500 Kč. Připomínám, že takto získané finanční prostředky využíváme k další podpoře školních a mimoškolních aktivit studentů našeho gymnázia (odborné stáže studentů, odměny studentům za úspěchy v soutěžích, finanční zajištění školních sportovních turnajů, materiální podpora různých studentských aktivit, startovné na soutěžích, finanční podpora odborné činnosti studentů, sociální výpomoc, finanční podpora mezinárodních výměnných pobytů atd). Například v loňském roce byl z prostředků Spolku zakoupen výdejník vody (studené, perlivé i horké) v ceně 42000,- Kč.

V letošním školním roce můžete příspěvek uhradit v hotovosti (kancelář školy), případně bezhotovostně na nový účet Spolku:

2101503765/2010

Zvolíte-li možnost bezhotovostního převodu, bude variabilním symbolem doprovázejícím platbu rodné číslo Vašeho dítěte (studenta školy). Do poznámky pak, prosím, uveďte i příjmení Vašeho dítěte.

Za Váš příspěvek ve prospěch Spolku přátel Gymnázia Roudnice nad Labem předem upřímně děkuji.

Mgr. Petr Dobeš, ředitel školy

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu