Gymnázium Roudnice nad Labem
31.03.2020

Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, Mgr. Adam Rybář pro vás vytvořil zajímavý protokol, který vám pomůže udržet si i v této nelehké době fyzickou kondici a optimismus. Protokol je ke stažení ZDE.

Zobrazit celý článek


10.03.2020

Ve středu 4. března 2020 se žáci primy a sekundy našeho gymnázia proletěli fantastickými světy, a ani přitom nemuseli opustit učebnu. Navštívil je totiž spisovatel Jiří Walker Procházka se svým literárním workshopem. Při něm si žáci nejen užili spoustu zábavy, odnesli si z něj i řadu nových poznatků. Primáni byli nadšeni z řady nových tipů k četbě svých oblíbených žánrů fantasy a komiksů. Nejraděj…

Zobrazit celý článek


03.03.2020

Ve dnech 8.-14. února 2020 se naše třída 1. B účastnila lyžařského výcviku na Tanvaldském Špičáku v Jizerských horách, během kterého jsme zažili spoustu nezapomenutelných zážitků. V sobotu 8.2. jsme se všichni sešli před gymnáziem. Poté, co jsme naložili zavazadla i s výzbrojí, rozloučili jsme se s rodiči a naskákali do autobusu. Museli jsme však čekat, než dorazí Marian, jenž si doma zapomněl sj…

Zobrazit celý článek


Příspěvek Spolku přátel Gymnázia Roudnice nad Labem

01.09.2019 20:39

Vážení zákonní zástupci,

v letošním školním roce vybíráme finanční příspěvek na činnost Spolku přátel Gymnázia Roudnice nad Labem ve výši 500 Kč. Připomínám, že takto získané finanční prostředky využíváme k další podpoře školních a mimoškolních aktivit studentů našeho gymnázia (odborné stáže studentů, odměny studentům za úspěchy v soutěžích, finanční zajištění školních sportovních turnajů, materiální podpora různých studentských aktivit, startovné na soutěžích, finanční podpora odborné činnosti studentů, sociální výpomoc, finanční podpora mezinárodních výměnných pobytů atd). Například v loňském roce byl z prostředků Spolku zakoupen výdejník vody (studené, perlivé i horké) v ceně 42000,- Kč.

V letošním školním roce můžete příspěvek uhradit v hotovosti (kancelář školy), případně bezhotovostně na nový účet Spolku:

2101503765/2010

Zvolíte-li možnost bezhotovostního převodu, bude variabilním symbolem doprovázejícím platbu rodné číslo Vašeho dítěte (studenta školy). Do poznámky pak, prosím, uveďte i příjmení Vašeho dítěte.

Za Váš příspěvek ve prospěch Spolku přátel Gymnázia Roudnice nad Labem předem upřímně děkuji.

Mgr. Petr Dobeš, ředitel školy

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu