Gymnázium Roudnice nad Labem
22.09.2020

Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, ministr zdravotnictví vyzval ředitele škol, aby v pátek 25.9. vyhlásili tzv. „ředitelské volno“. Zůstane-li toto rozhodnutí v kompetenci ředitelů, bude na našem gymnáziu probíhat normální provoz, tedy běžný vyučovací den. Pokud je z epidemiologického hlediska nezbytné prodloužit studentům víkend, má naše vláda dostatek pravomocí k tomu, aby uzavření škol …

Zobrazit celý článek


21.09.2020

Aktuální stav: počet tříd v karanténě: 0; počet zaměstnanců v karanténě: 5; školní jídelna je do 29.9. uzavřena; v budově školy si musí každá osoba zakrývat nos a ústa rouškou, a to i během výuky.

Zobrazit celý článek


03.09.2020

Vážení zákonní zástupci, společnost Bakaláři s. r. o. vydala opravu, která odstraňuje problém se zobrazením aktuálního týdenního rozvrhu v mobilní verzi programu Bakaláři (Android, iOS). Pro aplikaci je nutné stáhnout a nainstalovat aktualizovanou mobilní verzi Bakalářů (Google Play, AppStore).

Zobrazit celý článek


Příspěvek Spolku přátel Gymnázia Roudnice nad Labem

26.08.2020 19:55

Vážení zákonní zástupci,

i v letošním školním roce vybíráme finanční příspěvek na činnost Spolku přátel Gymnázia Roudnice nad Labem ve výši 500 Kč. Připomínám, že takto získané finanční prostředky využíváme k další podpoře školních a mimoškolních aktivit studentů našeho gymnázia (odborné stáže studentů, odměny studentům za úspěchy v soutěžích, finanční zajištění školních sportovních turnajů, materiální podpora různých studentských aktivit, startovné na soutěžích, finanční podpora odborné činnosti studentů, sociální výpomoc, finanční podpora mezinárodních výměnných pobytů atd).

V letošním školním roce můžete příspěvek uhradit v hotovosti (kancelář školy), případně bezhotovostně na účet Spolku:

2101503765/2010

Zvolíte-li možnost bezhotovostního převodu, bude variabilním symbolem doprovázejícím platbu rodné číslo Vašeho dítěte (studenta školy). Do poznámky pak, prosím, uveďte i příjmení Vašeho dítěte.

Za Váš příspěvek ve prospěch Spolku přátel Gymnázia Roudnice nad Labem předem upřímně děkuji.

Mgr. Petr Dobeš, ředitel školy

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu