Gymnázium Roudnice nad Labem
31.03.2020

Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, Mgr. Adam Rybář pro vás vytvořil zajímavý protokol, který vám pomůže udržet si i v této nelehké době fyzickou kondici a optimismus. Protokol je ke stažení ZDE.

Zobrazit celý článek


31.03.2020

Až do obnovení běžného provozu školy stanovil ředitel školy úřední hodiny takto: PONDĚLÍ - 9:00 - 12:00  STŘEDA   - 9:00 - 12:00 V tento čas vám potvrdíme potřebné dokumenty ( přihlášky na VŠ, potvrzení o studiu kvůli daním,...) Pokud je to možné, zavolejte předem. Zkrátíte tím čekání v budově školy. Studenti, kteří mají ve skříňkách ve škole osobní věci, si je mohou vyzvednout v době ú…

Zobrazit celý článek


16.03.2020

Aktualizováno dne 16.3.2020 Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, dokončili jsme práci na strategii vzdělávání v době trvání mimořádných opatření. Škola přešla na online výuku s využitím nástroje Google Classroom. Google Classroom jsem zvolil z toho důvodu, že je třeba formu výuky sjednotit a zpřehlednit. I nadále je vám k dispozici centrální úložiště výukových materiálů. Složky obsahují n…

Zobrazit celý článek


Průkaz studenta

03.09.2015 11:41

Místo dříve používaných studijních průkazů mají letos všichni žáci školy pouze OMLUVNÝ LIST.

V něm je prostor pro záznam omluvenek a pro sdělení školy rodičům žáka. Neslouží ale jako slevová průkazka.

Škola bude vydávat malé karty studenta (velikosti řidičského průkazu) všem zájemcům. Na kartičce bude jméno studenta, datum narození, adresa školy, razítko školy, podpis ředitele a především fotografie studenta.

Všichni, kdo chtějí kartu studenta, odevzdají třídnímu učiteli svou fotografii (průkazové foto). Fotografie musí být na zadní straně obyčejnou tužkou podepsaná a označená třídou a datem narození žadatele. Cena průkazu je 10 Kč.

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu