Gymnázium Roudnice nad Labem
22.09.2020

Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, ministr zdravotnictví vyzval ředitele škol, aby v pátek 25.9. vyhlásili tzv. „ředitelské volno“. Zůstane-li toto rozhodnutí v kompetenci ředitelů, bude na našem gymnáziu probíhat normální provoz, tedy běžný vyučovací den. Pokud je z epidemiologického hlediska nezbytné prodloužit studentům víkend, má naše vláda dostatek pravomocí k tomu, aby uzavření škol …

Zobrazit celý článek


21.09.2020

Aktuální stav: počet tříd v karanténě: 0; počet zaměstnanců v karanténě: 5; školní jídelna je do 29.9. uzavřena; v budově školy si musí každá osoba zakrývat nos a ústa rouškou, a to i během výuky.

Zobrazit celý článek


03.09.2020

Vážení zákonní zástupci, společnost Bakaláři s. r. o. vydala opravu, která odstraňuje problém se zobrazením aktuálního týdenního rozvrhu v mobilní verzi programu Bakaláři (Android, iOS). Pro aplikaci je nutné stáhnout a nainstalovat aktualizovanou mobilní verzi Bakalářů (Google Play, AppStore).

Zobrazit celý článek


Průkaz studenta

Místo dříve používaných studijních průkazů mají letos všichni žáci školy pouze OMLUVNÝ LIST.

V něm je prostor pro záznam omluvenek a pro sdělení školy rodičům žáka. Neslouží ale jako slevová průkazka.

Škola bude vydávat malé karty studenta (velikosti řidičského průkazu) všem zájemcům. Na kartičce bude jméno studenta, datum narození, adresa školy, razítko školy, podpis ředitele a především fotografie studenta.

Všichni, kdo chtějí kartu studenta, odevzdají třídnímu učiteli svou fotografii (průkazové foto). Fotografie musí být na zadní straně obyčejnou tužkou podepsaná a označená třídou a datem narození žadatele. Cena průkazu je 10 Kč.

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu