Gymnázium Roudnice nad Labem
31.03.2020

Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, Mgr. Adam Rybář pro vás vytvořil zajímavý protokol, který vám pomůže udržet si i v této nelehké době fyzickou kondici a optimismus. Protokol je ke stažení ZDE.

Zobrazit celý článek


10.03.2020

Ve středu 4. března 2020 se žáci primy a sekundy našeho gymnázia proletěli fantastickými světy, a ani přitom nemuseli opustit učebnu. Navštívil je totiž spisovatel Jiří Walker Procházka se svým literárním workshopem. Při něm si žáci nejen užili spoustu zábavy, odnesli si z něj i řadu nových poznatků. Primáni byli nadšeni z řady nových tipů k četbě svých oblíbených žánrů fantasy a komiksů. Nejraděj…

Zobrazit celý článek


03.03.2020

Ve dnech 8.-14. února 2020 se naše třída 1. B účastnila lyžařského výcviku na Tanvaldském Špičáku v Jizerských horách, během kterého jsme zažili spoustu nezapomenutelných zážitků. V sobotu 8.2. jsme se všichni sešli před gymnáziem. Poté, co jsme naložili zavazadla i s výzbrojí, rozloučili jsme se s rodiči a naskákali do autobusu. Museli jsme však čekat, než dorazí Marian, jenž si doma zapomněl sj…

Zobrazit celý článek


Průkaz studenta

03.09.2015 11:41

Místo dříve používaných studijních průkazů mají letos všichni žáci školy pouze OMLUVNÝ LIST.

V něm je prostor pro záznam omluvenek a pro sdělení školy rodičům žáka. Neslouží ale jako slevová průkazka.

Škola bude vydávat malé karty studenta (velikosti řidičského průkazu) všem zájemcům. Na kartičce bude jméno studenta, datum narození, adresa školy, razítko školy, podpis ředitele a především fotografie studenta.

Všichni, kdo chtějí kartu studenta, odevzdají třídnímu učiteli svou fotografii (průkazové foto). Fotografie musí být na zadní straně obyčejnou tužkou podepsaná a označená třídou a datem narození žadatele. Cena průkazu je 10 Kč.

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu