Gymnázium Roudnice nad Labem
31.03.2020

Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, Mgr. Adam Rybář pro vás vytvořil zajímavý protokol, který vám pomůže udržet si i v této nelehké době fyzickou kondici a optimismus. Protokol je ke stažení ZDE.

Zobrazit celý článek


31.03.2020

Až do obnovení běžného provozu školy stanovil ředitel školy úřední hodiny takto: PONDĚLÍ - 9:00 - 12:00  STŘEDA   - 9:00 - 12:00 V tento čas vám potvrdíme potřebné dokumenty ( přihlášky na VŠ, potvrzení o studiu kvůli daním,...) Pokud je to možné, zavolejte předem. Zkrátíte tím čekání v budově školy. Studenti, kteří mají ve skříňkách ve škole osobní věci, si je mohou vyzvednout v době ú…

Zobrazit celý článek


16.03.2020

Aktualizováno dne 16.3.2020 Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, dokončili jsme práci na strategii vzdělávání v době trvání mimořádných opatření. Škola přešla na online výuku s využitím nástroje Google Classroom. Google Classroom jsem zvolil z toho důvodu, že je třeba formu výuky sjednotit a zpřehlednit. I nadále je vám k dispozici centrální úložiště výukových materiálů. Složky obsahují n…

Zobrazit celý článek


Školní rok 2019/2020

FLORBAL CHALLENGE – DÍVKY
Družstvo florbalistek vyššího gymnázia se v úterý 3.12. zúčastnilo okresního kola soutěže Florbal Challenge. Turnaj se konal v Roudnici nad Labem v hale Pod Lipou. Turnaj měl velmi dobré obsazení a naše studentky obsadily krásné 2. místo. Nutno říci, že nebýt jednoho zpropadeného gólu hned v úvodu posledního utkání, mohli jsme být i PRVNÍ. Školu reprezentovaly tyto studentky: Veronika Louthanová, Andrea Kročáková, Adéla Koťová, Nikola Podrábská, Markéta Trčalová, Barbora Řepová, Lea Červenková
Roudničtí gymnazisté zazářili na dějepisné soutěži gymnázií
Zdatní studenti historie a jejich učitelé mají končící listopad už tradičně spojený s dějepisnou soutěží československých gymnázií v Chebu. Je dobrou zprávou, že při letošním klání konaném 22. 11. 2019 opět nechyběl tým roudnického gymnázia. I letošní finálové kolo, do kterého bylo nutno se probít přes krajská kola, svojí náročností řádně prověřilo všech 75 zúčastněných tříčlenných družstev, včetně toho našeho. Nemůžeme se této obtížnosti divit, neboť tvůrci testů byli přední čeští a slovenští
Litoměřická debatní liga
Ve středu 20. listopadu 2019 se vydal tým žáků tercie do Litoměřic poměřit své síly ve 2. ročníku soutěže Litoměřická debatní liga, kterou pořádalo tamní Gymnázium Josefa Jungmanna. Soutěže se zúčastnilo devět šestičlenných skupin ze základních škol a gymnázií litoměřického okresu. Naši tercii zastupovali žáci a žákyně: Michal Jonák, Šimon Hlaváček, Daniel Hraběta, Jan Šneler, Simona Pazourková a Kateřina Plíhalová. Debatovali o závažných, předem připravených tématech, ve finálovém klání pak o
Robosoutěž 2019 – ČVUT FEL Praha
Naše škola se stejně jako minulý rok zúčastnila již 51. ročníku Robosoutěže, kterou pořádá ČVUT FEL v Praze na Karlově náměstí. Letošní disciplínou bylo opět překonání mapy. Úkol byl nazván Mountain Climber a jeho cílem bylo prolézt za 90 vteřin pole, na kterém byly různě vysoké bloky, přes které měl robot přelézt a dostat se včas do cíle. Pokud robot po cestě vystoupal na nejvyšší vrchol vyskytující se na poli, dostal bonusové body, které mu dále pomohly v lepším umístění. Za naši školu se úč

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu