Gymnázium Roudnice nad Labem
31.03.2020

Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, Mgr. Adam Rybář pro vás vytvořil zajímavý protokol, který vám pomůže udržet si i v této nelehké době fyzickou kondici a optimismus. Protokol je ke stažení ZDE.

Zobrazit celý článek


10.03.2020

Ve středu 4. března 2020 se žáci primy a sekundy našeho gymnázia proletěli fantastickými světy, a ani přitom nemuseli opustit učebnu. Navštívil je totiž spisovatel Jiří Walker Procházka se svým literárním workshopem. Při něm si žáci nejen užili spoustu zábavy, odnesli si z něj i řadu nových poznatků. Primáni byli nadšeni z řady nových tipů k četbě svých oblíbených žánrů fantasy a komiksů. Nejraděj…

Zobrazit celý článek


03.03.2020

Ve dnech 8.-14. února 2020 se naše třída 1. B účastnila lyžařského výcviku na Tanvaldském Špičáku v Jizerských horách, během kterého jsme zažili spoustu nezapomenutelných zážitků. V sobotu 8.2. jsme se všichni sešli před gymnáziem. Poté, co jsme naložili zavazadla i s výzbrojí, rozloučili jsme se s rodiči a naskákali do autobusu. Museli jsme však čekat, než dorazí Marian, jenž si doma zapomněl sj…

Zobrazit celý článek


Třídění odpadu na naší škole

19.10.2015 10:46

Pro někoho je třídění odpadu věc naprosto samozřejmá, pro jiného bohužel nedůležitá a zbytečná. Nicméně činnost stale dobrovolná. 

I na naší škole se snažíme třídit odpad, a to co nejvíce. Bohužel nám to někteří neustále kazí či třídění bojkotují. Pokud tedy třídit nechcete, budiž. Nikdo vás nenutí. Ale nekažte to těm, kteří chtějí. Věřte, že probírat se sběrem, abychom  z něj  vytřídili zbytky vašich svačin, není nic příjemného. Poblíž nádob na třídění odpad je vždy i nádoba na směsný (komunální) odpad.

Nebuďte líní a třiďte odpad.

Co vše můžete třídit a kam s tím????

Baterie, monočlánky - zelená papírová krabice Ecobat- na okně v prvním patře

Plasty - PET lahve - žluté plechové nádoby v každém patře, prosím zmáčkněte láhev v lisu nad nádobou

Víčka z PET lahví – papírová krabice v průjezdu školy (víčka po naplnění nádoby předáváme na dobročinné účely)

Papír - běžný papírový odpad ve škole- modrá plechová nádoba v každém patře

2x ročně probíhá týdenní sběr tříděného papíru

Drobný elektroodpad - červená plastová nádoba za vstupními dveřmi u spodního schodiště (staré hračky, rozbité rychlovarné konvice...)

Úsporné žárovky – malá modrá plechová nádoba v průjezdu školy u vrat do dvora

Alobal – papírová krabice v průjezdu školy  X „Alča“ na okně v mezipatře

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu