Gymnázium Roudnice nad Labem
31.03.2020

Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, Mgr. Adam Rybář pro vás vytvořil zajímavý protokol, který vám pomůže udržet si i v této nelehké době fyzickou kondici a optimismus. Protokol je ke stažení ZDE.

Zobrazit celý článek


31.03.2020

Až do obnovení běžného provozu školy stanovil ředitel školy úřední hodiny takto: PONDĚLÍ - 9:00 - 12:00  STŘEDA   - 9:00 - 12:00 V tento čas vám potvrdíme potřebné dokumenty ( přihlášky na VŠ, potvrzení o studiu kvůli daním,...) Pokud je to možné, zavolejte předem. Zkrátíte tím čekání v budově školy. Studenti, kteří mají ve skříňkách ve škole osobní věci, si je mohou vyzvednout v době ú…

Zobrazit celý článek


16.03.2020

Aktualizováno dne 16.3.2020 Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, dokončili jsme práci na strategii vzdělávání v době trvání mimořádných opatření. Škola přešla na online výuku s využitím nástroje Google Classroom. Google Classroom jsem zvolil z toho důvodu, že je třeba formu výuky sjednotit a zpřehlednit. I nadále je vám k dispozici centrální úložiště výukových materiálů. Složky obsahují n…

Zobrazit celý článek


Třídění odpadu na naší škole

19.10.2015 10:46

Pro někoho je třídění odpadu věc naprosto samozřejmá, pro jiného bohužel nedůležitá a zbytečná. Nicméně činnost stale dobrovolná. 

I na naší škole se snažíme třídit odpad, a to co nejvíce. Bohužel nám to někteří neustále kazí či třídění bojkotují. Pokud tedy třídit nechcete, budiž. Nikdo vás nenutí. Ale nekažte to těm, kteří chtějí. Věřte, že probírat se sběrem, abychom  z něj  vytřídili zbytky vašich svačin, není nic příjemného. Poblíž nádob na třídění odpad je vždy i nádoba na směsný (komunální) odpad.

Nebuďte líní a třiďte odpad.

Co vše můžete třídit a kam s tím????

Baterie, monočlánky - zelená papírová krabice Ecobat- na okně v prvním patře

Plasty - PET lahve - žluté plechové nádoby v každém patře, prosím zmáčkněte láhev v lisu nad nádobou

Víčka z PET lahví – papírová krabice v průjezdu školy (víčka po naplnění nádoby předáváme na dobročinné účely)

Papír - běžný papírový odpad ve škole- modrá plechová nádoba v každém patře

2x ročně probíhá týdenní sběr tříděného papíru

Drobný elektroodpad - červená plastová nádoba za vstupními dveřmi u spodního schodiště (staré hračky, rozbité rychlovarné konvice...)

Úsporné žárovky – malá modrá plechová nádoba v průjezdu školy u vrat do dvora

Alobal – papírová krabice v průjezdu školy  X „Alča“ na okně v mezipatře

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu