Gymnázium Roudnice nad Labem
22.09.2020

Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, ministr zdravotnictví vyzval ředitele škol, aby v pátek 25.9. vyhlásili tzv. „ředitelské volno“. Zůstane-li toto rozhodnutí v kompetenci ředitelů, bude na našem gymnáziu probíhat normální provoz, tedy běžný vyučovací den. Pokud je z epidemiologického hlediska nezbytné prodloužit studentům víkend, má naše vláda dostatek pravomocí k tomu, aby uzavření škol …

Zobrazit celý článek


21.09.2020

Aktuální stav: počet tříd v karanténě: 0; počet zaměstnanců v karanténě: 5; školní jídelna je do 29.9. uzavřena; v budově školy si musí každá osoba zakrývat nos a ústa rouškou, a to i během výuky.

Zobrazit celý článek


03.09.2020

Vážení zákonní zástupci, společnost Bakaláři s. r. o. vydala opravu, která odstraňuje problém se zobrazením aktuálního týdenního rozvrhu v mobilní verzi programu Bakaláři (Android, iOS). Pro aplikaci je nutné stáhnout a nainstalovat aktualizovanou mobilní verzi Bakalářů (Google Play, AppStore).

Zobrazit celý článek


Třídění odpadu na naší škole

28.08.2020 11:00

Pro někoho je třídění odpadu věc naprosto samozřejmá, pro jiného bohužel nedůležitá a zbytečná. Nicméně činnost stale dobrovolná. 

I na naší škole se snažíme třídit odpad, a to co nejvíce. Bohužel nám to někteří neustále kazí či třídění bojkotují. Pokud tedy třídit nechcete, budiž. Nikdo vás nenutí. Ale nekažte to těm, kteří chtějí. Věřte, že probírat se sběrem, abychom  z něj  vytřídili zbytky vašich svačin, není nic příjemného. Poblíž nádob na třídění odpad je vždy i nádoba na směsný (komunální) odpad.

Nebuďte líní a třiďte odpad.

Co vše můžete třídit a kam s tím????

Baterie, monočlánky - zelená papírová krabice Ecobat- na okně v prvním patře

Plasty - PET lahve - žluté plechové nádoby v každém patře, prosím zmáčkněte láhev v lisu nad nádobou

Papír - běžný papírový odpad ve škole- modrá plechová nádoba v každém patře

Drobný elektroodpad - červená plastová nádoba za vstupními dveřmi u spodního schodiště (staré hračky, rozbité rychlovarné konvice...)

Úsporné žárovky – malá modrá plechová nádoba v průjezdu školy u vrat do dvora

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu