Gymnázium Roudnice nad Labem
31.03.2020

Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, Mgr. Adam Rybář pro vás vytvořil zajímavý protokol, který vám pomůže udržet si i v této nelehké době fyzickou kondici a optimismus. Protokol je ke stažení ZDE.

Zobrazit celý článek


31.03.2020

Až do obnovení běžného provozu školy stanovil ředitel školy úřední hodiny takto: PONDĚLÍ - 9:00 - 12:00  STŘEDA   - 9:00 - 12:00 V tento čas vám potvrdíme potřebné dokumenty ( přihlášky na VŠ, potvrzení o studiu kvůli daním,...) Pokud je to možné, zavolejte předem. Zkrátíte tím čekání v budově školy. Studenti, kteří mají ve skříňkách ve škole osobní věci, si je mohou vyzvednout v době ú…

Zobrazit celý článek


16.03.2020

Aktualizováno dne 16.3.2020 Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, dokončili jsme práci na strategii vzdělávání v době trvání mimořádných opatření. Škola přešla na online výuku s využitím nástroje Google Classroom. Google Classroom jsem zvolil z toho důvodu, že je třeba formu výuky sjednotit a zpřehlednit. I nadále je vám k dispozici centrální úložiště výukových materiálů. Složky obsahují n…

Zobrazit celý článek


Volejbal

03.02.2020 20:27

Dalo by se říci, že naše gymnázium je školou s mnohaletou volejbalovou tradicí. Musím však připomenout, že je to tradice generací studentů-dobrovolníků, kteří ač nejsou volejbalisté, naučili se mít tuto skutečně technicky náročnou disciplínu rádi a věnovali a věnují jí velmi mnoho drahocenného volného času. No jen si zkuste vstávat i dvakrát týdně tak, abyste byli v 7 hodin ráno v „plné polní“ v tělocvičně.

Z této tradice vzešly dvě významné sportovní události. První akcí byl vánoční turnaj smíšených družstev „ O pohár ředitele gymnázia“, který jsme si i letos, ostatně jako již tradičně, užili, a jehož vítězi se stali favorité z nejvyšších ročníků. Na prvním místě se umístila třída oktáva, na druhém skončila 4.B a třetí místo obsadili septimáni, kteří budou za rok nejžhavějšími adepty na vítězství.

Druhou, možná ještě významnější akcí bylo okresní finále středních škol v kategorii dívek a chlapců, které se v letošním roce uskutečnilo ve sportovní hale v Lovosicích. Na tomto volejbalovém klání jsme opravdu zabojovali - chlapci vyhráli a děvčata obsadila druhé místo.

Jelikož šlo a postupovou soutěž, mohli chlapci odjet i na krajské finále středních škol v Jirkově. Je třeba podotknout, že na této úrovni již nejde o to zvítězit (i když o to jde svým způsobem vždycky), ale v některých zápasech i uhájit holý život. Hrát proti profesionálním volejbalistům např. ze Střední průmyslové školy Resslova v Ústí nad Labem a VZDOROVAT jim, je fyzicky i psychicky nesmírně náročné.

Řekněme si, že 4. místo, které jsme v Jirkově vybojovali, není vůbec špatné, a já za to chlapcům moc děkuji. Školu jsme vzorně reprezentovali a těšíme se na další podobné výzvy.

Školu reprezentovali: Petr Valenta, Tomáš Bíba, Marek Kašpar, Tomáš Laube, Matěj Mansfeld, Jaroslav Pazourek, Phan Do Duc

Hana Blažková, za komisi TV

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu