Gymnázium Roudnice nad Labem
22.09.2020

Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, ministr zdravotnictví vyzval ředitele škol, aby v pátek 25.9. vyhlásili tzv. „ředitelské volno“. Zůstane-li toto rozhodnutí v kompetenci ředitelů, bude na našem gymnáziu probíhat normální provoz, tedy běžný vyučovací den. Pokud je z epidemiologického hlediska nezbytné prodloužit studentům víkend, má naše vláda dostatek pravomocí k tomu, aby uzavření škol …

Zobrazit celý článek


21.09.2020

Aktuální stav: počet tříd v karanténě: 0; počet zaměstnanců v karanténě: 5; školní jídelna je do 29.9. uzavřena; v budově školy si musí každá osoba zakrývat nos a ústa rouškou, a to i během výuky.

Zobrazit celý článek


03.09.2020

Vážení zákonní zástupci, společnost Bakaláři s. r. o. vydala opravu, která odstraňuje problém se zobrazením aktuálního týdenního rozvrhu v mobilní verzi programu Bakaláři (Android, iOS). Pro aplikaci je nutné stáhnout a nainstalovat aktualizovanou mobilní verzi Bakalářů (Google Play, AppStore).

Zobrazit celý článek


Výsledky okresního kola Geologické olympiády

Na konci ledna proběhlo okresní kolo Geologické olympiády, kterého se zúčastnilo 12 našich studentů ve dvou kategoriích.

Do krajského kola postupují 3 žáci – Vladislav Lebeděv (VII) za kategorii B a Jan Schneider a Barbora Ondrušová (II) za kategorii A.

Krajské kolo se bude konat 30.3. 2020 v Ústí nad Labem.

Držíme pěsti všem účastníkům

Kategorie B (vyšší gymnázium) – pořadí v okrese

1. Lebeděv Vladislav (VII)

2. Kiňovič Lukáš (V)

3. Lapihusková Lenka (V)

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu