Gymnázium Roudnice nad Labem
21.09.2017

Vážení rodiče, Od 1.9.2017 jsme na základě požadavků kontrolních orgánů změnili způsob úhrady stravného ve školní jídelně a zavedli nový systém evidence výdeje obědů a plateb. Protože jde o zásadní změny, na které se telefonicky dotazujete, zde je podrobné vysvětlení změn.  1. Počáteční záloha Dle platné legislativy lze potraviny do školní jídelny nakupovat pouze z peněz vybraných od strávníků…

Zobrazit celý článek


21.09.2017

Vážení zákonní zástupci, musím vás upozornit na změnu, která se týká žádostí o uvolnění žáků z hodin tělesné výchovy. Podle novely zákona č. 561/2004 Sb. (Školský zákon), § 50, odst. 2 a  § 67, odst. 2 může ředitel školy ze zdravotních nebo jiných závažných důvodů uvolnit žáka na žádost jeho zákonného zástupce zcela nebo zčásti z vyučování některého předmětu. Zároveň určí náhradní způsob vzdělává…

Zobrazit celý článek


19.09.2017

Důrazně upozorňujeme studenty, kteří si ve školní knihovně vypůjčili knihu(y), aby ji (je) do konce tohoto týdne vrátili. Důvodem je povinnost provést novou evidenci všech knižních titulů.

Zobrazit celý článek


Sponzoři

Pro každou školu je nesmírně důležité, aby se mohla alespoň občas opřít o finanční dary ze strany svých přátel. Chceme proto na tomto místě poděkovat všem, kteří v poslední době roudnické gymnázium podpořili. Každé pomoci si velice vážíme. V následujícím přehledu představujeme naše laskavé sponzory.

Společnost Mondi Štětí a.s. je předním výrobcem papírových obalových materiálů a buničiny na českém trhu. V dnešní době je Mondi jedním z hlavních zaměstnavatelů v regionu.

Holcim Česko a.s. je předním výrobcem a dodavatelem cementu, kameniva a betonu v České republice. Firma je 100% dceřinou společností Holcim Ltd. se sídlem ve švýcarském Curychu.

Meva a.s. je tradičním výrobcem kovových sudů, nádob na komunální odpad, širokého sortimentu kontejnerů pro sběr a třídění, skladování a přepravu různých druhů odpadů, rovněž je i výrobcem propanbutanových spotřebičů, vařičů, pájecích souprav a hořáků pro různé využití, dýchacích přístrojů a dalších výrobků na zakázku.

Firma Mevatec s.r.o. byla založena v roce 1995 v Roudnici nad Labem. Hlavní činností firmy je nabídka širokého spektra výrobků z následujících oblastí: nádoby na odpad, olejové hospodářství, skladování, dílenské vybavení, vybavení kanceláří, manipulační technika, vybavení měst a obcí.

DĚKUJEME !

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu