Gymnázium Roudnice nad Labem
21.11.2017

Vážení zákonní zástupci, i v letošním školním roce vybíráme finanční příspěvek na činnost Spolku přátel Gymnázia Roudnice nad Labem ve výši 450 Kč. Příspěvek můžete uhradit v hotovosti, případně převodem na účet Spolku. Zvolíte-li možnost bezhotovostního převodu, bude variabilním symbolem doprovázejícím platbu rodné číslo Vašeho dítěte (žáka školy). Číslo účtu: 27-3867630287/0100 Za Vaše příspě…

Zobrazit celý článek


10.11.2017

Plakát 

Zobrazit celý článek


09.11.2017

Soutěž Best in English (více informací níže) se v letošním roce bude konat i na naší škole. Zúčastnit se mohou šikovní angličtináři ve věku 15-19 let. Všichni zájemci se musí osobně zaregistrovat u Mgr. Zdenky Vachkové v kabinetě č. 302 (na půdě) nejpozději do 23.11.2017. Pokud si na testování můžete donést vlastní notebook a sluchátka, nahlaste tuto možnost při registraci. Děkuji za spolupráci. …

Zobrazit celý článek


Sponzoři

Pro každou školu je nesmírně důležité, aby se mohla alespoň občas opřít o finanční dary ze strany svých přátel. Chceme proto na tomto místě poděkovat všem, kteří v poslední době roudnické gymnázium podpořili. Každé pomoci si velice vážíme. V následujícím přehledu představujeme naše laskavé sponzory.

Společnost Mondi Štětí a.s. je předním výrobcem papírových obalových materiálů a buničiny na českém trhu. V dnešní době je Mondi jedním z hlavních zaměstnavatelů v regionu.

Holcim Česko a.s. je předním výrobcem a dodavatelem cementu, kameniva a betonu v České republice. Firma je 100% dceřinou společností Holcim Ltd. se sídlem ve švýcarském Curychu.

Meva a.s. je tradičním výrobcem kovových sudů, nádob na komunální odpad, širokého sortimentu kontejnerů pro sběr a třídění, skladování a přepravu různých druhů odpadů, rovněž je i výrobcem propanbutanových spotřebičů, vařičů, pájecích souprav a hořáků pro různé využití, dýchacích přístrojů a dalších výrobků na zakázku.

Firma Mevatec s.r.o. byla založena v roce 1995 v Roudnici nad Labem. Hlavní činností firmy je nabídka širokého spektra výrobků z následujících oblastí: nádoby na odpad, olejové hospodářství, skladování, dílenské vybavení, vybavení kanceláří, manipulační technika, vybavení měst a obcí.

DĚKUJEME !

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu