Gymnázium Roudnice nad Labem
20.02.2018

Dne 8. února se v Litoměřicích konalo okresní kolo olympiády v německém jazyce. Naši školu velmi dobře reprezentovali 3 studenti a 1 studentka. V kategorii IIIA (vyšší gymnázium) jsme byli velmi úspěšní. 2. místo vybojoval v silné konkurenci Filip Přívozník ze 3.B a je náhradníkem pro krajské kolo, 4. místo patřilo Martině Sypecké ze septimy. Oba podali velmi pěkný výkon. V kategorii IIB (nižší g…

Zobrazit celý článek


09.02.2018

Na začátku prosince proběhlo na naší škole tradiční klání v olympiádě v českém jazyce. V I. kategorii ( tercie a kvarta) se zúčastnilo 15 žáků. Do okresního kola postoupily z 1.místa Tereza Palatová a z 2.místa Johana Sedláková, obě z kvarty. V okresním kole v Litoměřicích svůj úspěch zopakovaly. Johana Sedláková se umístila na 3.místě a bude naši školu reprezentovat v krajském kole 4.4. v Ústí na…

Zobrazit celý článek


08.02.2018

V průběhu ledna proběhlo školní a okresní kolo 4. ročníku Geologické olympiády. Školního kola se zúčastnilo 14 studentů, z nichž 10 nejlepších postoupilo do okresního kola. Výrazně obtížnější části soutěže se zdárně zhostila čtveřice studentů, kteří nás budou reprezentovat v krajském kole. Výsledky okresního kola GO: Kategorie ZŠ a nižšího gymnázia : 2. místo - Antonín Kubík (IV.) Kategorie …

Zobrazit celý článek


Sponzoři

Pro každou školu je nesmírně důležité, aby se mohla alespoň občas opřít o finanční dary ze strany svých přátel. Chceme proto na tomto místě poděkovat všem, kteří v poslední době roudnické gymnázium podpořili. Každé pomoci si velice vážíme. V následujícím přehledu představujeme naše laskavé sponzory.

Společnost Mondi Štětí a.s. je předním výrobcem papírových obalových materiálů a buničiny na českém trhu. V dnešní době je Mondi jedním z hlavních zaměstnavatelů v regionu.

Holcim Česko a.s. je předním výrobcem a dodavatelem cementu, kameniva a betonu v České republice. Firma je 100% dceřinou společností Holcim Ltd. se sídlem ve švýcarském Curychu.

Meva a.s. je tradičním výrobcem kovových sudů, nádob na komunální odpad, širokého sortimentu kontejnerů pro sběr a třídění, skladování a přepravu různých druhů odpadů, rovněž je i výrobcem propanbutanových spotřebičů, vařičů, pájecích souprav a hořáků pro různé využití, dýchacích přístrojů a dalších výrobků na zakázku.

Firma Mevatec s.r.o. byla založena v roce 1995 v Roudnici nad Labem. Hlavní činností firmy je nabídka širokého spektra výrobků z následujících oblastí: nádoby na odpad, olejové hospodářství, skladování, dílenské vybavení, vybavení kanceláří, manipulační technika, vybavení měst a obcí.

DĚKUJEME !

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu